تبلیغات
نجوم و فضا - ارسال تصویر به گالری وبلاگ
در این صفحه، شما می توانید تصاویر نجومی تهیه شده توسط خودتان را به وبلاگ نجوم و فضا ارسال کنید تا از طریق بخش "گالری وبلاگ" برای عموم مردم نمایش داده شوند. برای ارسال تصاویر ابتدا باید قوانین و شرایط زیر را مطالعه کرده و آن ها را بپذیرید.

قوانین و شرایط ارسال تصویر

۱. تصاویر ارسالی باید توسط خودتان تهیه شده باشد و تصاویر برداشته شده از جاهای دیگر پذیرفته نمی شوند.
۲. موضوع تصاویر ارسال شده، باید مربوط به نجوم یا فضا باشد و عکس های مربوط به موضوعات دیگر و تصاویر نا مربوط نمایش داده نمی شوند.
۳. در وارد کردن مشخصات خود دقت فرمائید زیرا تصاویر شما با مشخصات خودتان منتشر می شوند؛ لذا تصاویر حاوی مشخصات نا درست و غیر مربوطه، قرار داده نمی شوند.
۴. در تهیه ی تصویر، باید قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران رعایت شده باشند؛ بنابراین تصاویر حاوی هر گونه نقص و عیب، پذیرفته و منتشر نمی شوند.
۵. تهیه کننده و ارسال کننده ی تصاویر توجه داشته باشند که پس از ارسال تصاویر، ابتدا آدرس وبلاگ نجوم و فضا توسط اینجانب در قسمت پایینی عکس ها درج می شود و سپس به نمایش گذاشته می شوند. 
این مورد برای لوگو ها، هدر ها و بنر های تبلیغاتی وبلاگ ها و وبسایت ها، صدق نمی کند.

در صورتی که با قوانین و شرایط مذکور موافقید و آن ها را می پذیرید، با توجه به توضیحات زیر فرم ارسال تصویر را تکمیل کنید تا تصویر شما پس از بررسی شدن، به گالری وبلاگ فرستاده شود.

ابتدا نام و نام خانوادگی تهیه کننده ی عکس مورد نظر را در فیلد (کادر) اول بنویسید. سپس نوع تصویر خود را نسبت به روش تهیه ی آن عکس، در کادر بعدی انتخاب کنید. نوع تصویر می تواند یکی از موارد زیر باشد:
عکاسی، شبیه سازی، اینفوگرافی (داخل نویسی)، لوگو، بنر، هدر
در صورتی که تصویر شما عکاسی شده باشد، می توانید محل عکس را هم درج کنید. همچنین نوع دستگاه استفاده شده برای تهیه ی هر یک از انواع تصاویر بالا نیز قابل ذکر است. این دستگاه می تواند تلسکوپ، دوربین، رایانه، تلفن همراه (موبایل)، تبلت و یا هر دستگاه دیگری باشد.
پس از طی کردن مراحل بالا، پست الکترونیکی خود را در کادر بعدی وارد کنید تا در صورت بروز سوال یا مشکل از شما پرسیده شود.
حالا باید بر روی دکمه ی "Choose File" کلیک کنید و تصویر خود را انتخاب کنید. حداکثر حجم تصویر، ۱۰۲۴ کیلوبایت است.
همچنین باید توضیحات مربوط به تصویر انتخاب شده را در کادر بعدی ذکر کنید تا در زیر عکس شما نمایش داده شود.
پس از انجام این مراحل، بر روی دکمه ی "ثبت اطلاعات" کلیک کنید تا تصویر شما ارسال شود.

 

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز